Literacki Sopot 2013

09.08.2013

Wydawnictwo Smak Słowa serdecznie zaprasza na Festiwal Literacki Sopot 2013. 

W dniach 16-20 sierpnia Sopot staje się miejscem książki. W tym roku nacisk położony jest na Skandynawię, będzie więc okazja spotkać wielu ciekawych autorów z Norwegii, Islandii, Szwecji i Finlandii. 

Smak Słowa wraz z organizatorami Festiwalu polecają Państwu spotkania z autorem bestsellerowego thrillera medycznego "Lekarz, który wiedział za dużo" Christerem Mjåsetem. 

Będą Państwo mieli okazję spotkać się z autorem dwukrotnie: 

W piątek (16.08) o godz. 19.00 na stoisku Smaku Słowa odbędzie się spotkanie przy lampce wina, gdzie będzie można porozmawiać bardziej nieformalnie, zdobyć autograf i kupić książkę Christera Mjåseta.

W sobotę (17.08) o godz. 18.00 w Państwowej Galerii Sztuki odbędzie się spotkanie autorskie z Christerem Mjåsetem, które poprowadzi Iwona Demska. Na tym spotkaniu dowiedzą się Państwo o pasjach, planach literackich, umiejętności łączenia zawodu lekarza i pisarza przez bohatera spotkania. 

Autorowi towarzyszyć będzie tłumaczka jego książki Dorota Polska.

W niedzielę (18.08) od godz. 17.30 zapraszamy na ciekawą Literacką grę miejską – Czytamy gdzie indziej. Wraz z aktorami Studia Teatralnego Koło będą Państwo wędrować po pięknych zakątkach Sopotu i w najbardziej nieoczekiwanych miejscach słuchać fragmentów kryminału Christera Mjåseta pt. "Lekarz, który wiedział za dużo". Jednym z tych miejsc, będzie siedziba Smaku Słowa. 

Na wszystkie imprezy związane z Literackim Sopotem wstęp wolny!

Od piątku do wtorku (16-20.08) od 11-21.00 na Placu Przyjaciół odbędą się Targi Książki. Stoisko Smaku Słowa – numer 5. 

Czekamy na Państwa w Sopocie!