Konkurs: Wszyscy czekamy na

28.02.2015

Uwaga Konkurs:

Wszyscy czekamy na „Test Marshmallow” Waltera Mischela! A TY?

W związku z nadchodzącą premierą (tak to już 16 marca 2015 r.!) książki Waltera Mischela „Test Marshmallow. O pożytkach płynących z samokontroli” Wydawnictwo Smak Słowa ogłasza konkurs.

Pokaż jak bardzo czekasz na książkę jednego z najważniejszych współczesnych psychologów profesora Waltera Mischela:

1.    Zrób sobie zdjęcie, przyjaciółce, przyjacielowi, córce, synowi, żonie, mężowi, wnuczce lub wnuczkowi albo komuś bliskiemu z ulubionym słodyczem (możesz zainspirować się naszymi zdjęciami, ale nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń).

2.    Umieść je na swoim profilu Facebookowym lub na Instagramie albo na Twitterze wraz z oznaczeniem  #testmarshmallow #smakslowa

3.     Możesz też przysłać do nas wykonane zdjęcia na adres info@smakslowa.pl

4.    Każdy uczestnik konkursu może wykonać i umieścić w swoich socialmedia (lub wysłać mailem) nie więcej niż 5 zdjęć. Pamiętajcie liczba wykonanych zdjęć zwiększa Wasze szanse na zwycięstwo.  

Spośród wykonanych i umieszczonych na Waszych profilach w mediach społecznościowych oraz wśród nadesłanych do nas bezpośrednio zdjęć (info@smakslowa.pl) zdjęć (termin: do końca 15 marca 2015 roku – uwaga to jest niedziela!) wybierzemy 10 najciekawszych zdjęć. Wybrańcy zostaną przez nas nagrodzeni książką Waltera Mischela „Test Marshmallow" oraz kodem premiowym (50%) na zakupy książek  w wydawnictwie Smak Słowa.